Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
Ja też się tam zarejestrowałem i podałem prawdziwe dane a teraz ok 1 miesiąca temu przyszedł list żebym zapłacił 116 zł i znowu teraz po miesiącu to samo co mam robić? Inni pisali że to oszuści i , że trzeba to ignorować , ale ja się boję że pozwą mnie do sądu a nie jestem pełnoletni :(Pomóżcie plis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie jesteś pełnoletni to umowa przez Ciebie zawarta nie jest prawomocna...nic Ci nie zrobią...poczytaj linki ....nikt im nie płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale musicie im napisać że jesteście niepełnoletni, bo inaczej to skąd mają wiedzieć ? Wysyłacie maila do ich supportu że jesteście niepełnoletni i oni bardzo uczciwie załatwiają sprawę i już się was nie czepiają. Ale jak im tego nie napiszecie no to zrobią Wam tą rozprawę w E-Sądzie. A system u nas jest taki debilny, że firma windywikacyjna za wasze sto złotych, może Wam skonfiskować samochód, a nawet dom, więc radzę wysłać im wiadomość że jesteście niepełnoletni, lub jeśli jesteście pełno to zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałem pisemnie list do zapłaty .jestem nie pełnoletni płacić czy nie???????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam właśnie dostałem dzisiaj przedsądowe ostateczne wezwanie do zapłaty na 100 pare zł nie śni mi sie zapłacić.Ludzie nie bójcie sie ich.Zarejestrowałem sie tam w grudniu a nie dostałem ani umowy na pismie ani wczesniejszego wezwania do zapłaty więc wysłałem im na maila oto taka odpowiedz .     Witam w 9.29.2013r zarejestrowałem sie na plikostradzie i żądam odstąpienia od umowy.Nie interesuje mnie ,że 2 tygodnie ,że blablabla.Nie dam sobie dmuchać w kasze.Dostałem przedsądowe Ostateczne podkreślam wezwanie do zapłaty mimo ,iż wcześniej nie przyszły wezwania do zapłaty a powinno przyjść choćby jedno zgodnie z prawem Polskim.2 sprawa jest taka na poczte nie przyszło nic na piśmie że zawarłem z wami umowe a powinno przyjść również z prawem Polskim więc macie już 2 zarzuty ,które kierują was na droge sądową.I wy mnie straszycie ?To ja was teraz postrasze!Zgłosze zbiorowe zażalenie z różnymi ludzmi z for w sądzie i wtedy to wy będziecie żerować ale w więzieniiu wyłudzając kromke chleba czy papierosa jeśli nie anulujecie mojej umowy. :)   Bazujecie na głupocie ludzi, których uda wam się przestraszyć. Ostatnia sprawa nic mi nie możecie zrobić bo wasza siedziba główna leży w Dubaju a chyba mnie nie deportujecie prawda? :) Ostatni raz powiadam nie zapłace i czekam na szybki odzew i anulowanie umowy nie interesuja mnie paragrafy prawa regulaminy itp jak jesteście takie cwaniaczki i tak cwaniaczycie to poprostu anulujcie umowe .   Czekam na odzew.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.  Mam taki sam problem z plikostrada, własnie dziś przyszedł mi rachunek 119,00zł.  Konto założyłam 22.06.2013r ( tak napisane na wezwaniu ) Nie wiem czy za to płacic czy też sobie to olać.. :unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam w 22.06.2013r zarejestrowałam sie na plikostradzie i    żądam odstąpienia od umowy . Dostałam przedsądowe  wezwanie do    zapłaty mimo ,iż wcześniej nie przyszły wezwania do zapłaty,    Nie mam zamiaru nawet płacić za to!!    czekam na szybki odzew i    anulowanie umowy!   A jak nie to w sądzie będę  wyjaśniać sprawę i czekam na pozew !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz sama niewiem czy lepiej dobrze napisałam czy nie, póki co nie mam zamiaru za to płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja w tatym tyg tez dostałam jakas fakture 2Xpo 115zł ogułem mam 370 z odsetkami itp i d 7 dni mam to zapłacic zgłaszał to ktos z was na policje ?? bo jak moga zadac pieniedzy skoro ja pisemnie nic nie podpisywałam !!! nie wysyłałam smsów itp zgłaszał to ktos na policje czy dalej ja tam mam tylko w rogu napisane poznan i date a po lewej str nic szczegulnego jest ktos chetny zeby zbiorowo to gdzies głosic popisac przez fb czy tel... ja jestem ze slaska i tak tej sprawy nie zostawie  a moze Do Mediow to zglosic miło by było spotkac sie real albo przez neta i  cos z tym zrobic Pozdrawiam :) Nati087
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze raz ja ..Nati087 nie placcie tego !!! bo tez nie macie pewnosci czy nastepnej faktury wam nie wystawia na jeszcze wieksza sume!!! bo jezeli raz im zaplacisz beda z ciebie byc moze ciagnac ile sie da...  rosze o zdecydowane osoby ktore tak jak ja zglosza to do mediow... Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje Iza, to sa oszusci i nic wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje Iza, to sa oszusci i nic wiecej
znasz moze kogos kto tez ma z tym problem i wezmie sie za to tak jak ja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak znam. ciekawa jestem czy w ogole dostane jakiegos maila od nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak znam. ciekawa jestem czy w ogole dostane jakiegos maila od nich
ja im wyslalam z pytaniem z kad maja moje dane... i za co mam placic skoro ja z tego nie korzystam...i tydzien juz jest i cisza  zostawie ci mojego mejla izkapietras@interia.pl mozemy sie skontaktowac na fb czy nk i jak bys była chetna jeszcze z jakimis osobami to daj znac a ja to zgłosze gdziesz dalej np media ale musi byc nas wiecej zeby to ruszyło z oszustami.. Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jaką strone trzeba wysłać odstąpienie od umowy plis pomóżcie ?
ja dwa dni temu wysłałam na pomoc@plikostrada.pl wysłałam pismo w pdf, gdyż na taki zwykły e-mail mi nie odpowiadali, więc pięknie im napisałam w pdf i na ten do dwóch godzin odpowiedzieli że potwierdzają moje rozwiazanie umowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niestety nie odstapiłam od umowy w ciągu 14 dni...zorientowałam się o umowie jak mi przysłali maila. minęło dni 18 i wysłałam maila że odstąpić od tej cholernej umowy. Niew wiem  co robić bo, do 12 marca mam wpłacić 96 zł za rok abonamentu w zamian za 122 GB czyli to jest taki pakiet 10 GB za 8 zł miesięcznie. Czytam teraz wasze komentarze i jestem przerażona... piszą również że umowa wygasa samoczynnie po 12 miesiącach. Nie lepiejn zapłacić i mieć z głowy...?? proszę o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja im wyslalam z pytaniem z kad maja moje dane... i za co mam placic skoro ja z tego nie korzystam...i tydzien juz jest i cisza  zostawie ci mojego mejla izkapietras@interia.pl mozemy sie skontaktowac na fb czy nk i jak bys była chetna jeszcze z jakimis osobami to daj znac a ja to zgłosze gdziesz dalej np media ale musi byc nas wiecej zeby to ruszyło z oszustami.. Pozdr
ja chętnie sie przyłącze. Nie wysłałam im w ciągu tych 14 dni odstąpienia i nie wiem co teraz. wysłąłam po 18 dniach nie wiem z jakim skutkiem. A skąd wiecie że to oszuści? nikt stamtąd nie pobierał nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chętnie sie przyłącze. Nie wysłałam im w ciągu tych 14 dni odstąpienia i nie wiem co teraz. wysłąłam po 18 dniach nie wiem z jakim skutkiem. A skąd wiecie że to oszuści? nikt stamtąd nie pobierał nic?
nic nie płac nie maja tego pisemnie to gówno moga zrobic... pozatym jak im raz zapłacisz załoze sie ze wystawia ci jeszcze wieksza fakture do zapłaty za cos tam... tez dokonca nie wiadomo z jakimi oni sa stronami polaczone... ja nie miałam pojecia o tej str !!  a cos mam płacic pft niech szukaja innego jelenia malo to sie słyszy  w mediach o sprawach tego typu...ja na dniach biore sie za nich i w mediach napewno wyladuja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już dzisiaj dostałam drugie wezwanie do zapłaty.Pierwsze przyszło jako SPAM(wie poczta co ma robić :D ). Wysłałam im odstapienie od umowy. Zobaczymy co teraz zrobią.Jak mnie będą straszyć sądami,to ja ich też postrasze-sądem i mediami,oszustów jednych... :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mam zrobić jeśli minęło już 14?! Nie chcą usunąć mojego konta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 93 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...